Zatvoren 5. Sajam zlatne niti

Peti Sajam zlatne niti – Županja 2015., na kojem se predstavilo oko 60 izlagača, sinoć je zatvoren. Sajam je održan od 13. do 15. veljače u okviru naše najveće manifestacije „Šokačko sijelo“, koja čuva i njeguje tradiciju i običaje naše šokadije. Na Sajmu su predstavljeni brojni proizvodi naših udruga, OPG-a, domaćih radinosti, obrta, zadruga i LAG-ova. Posebno se zahvaljujemo udrugama s poplavljenih područja, koje su uspjele izložiti svoje radove. Ako je suditi po reakcijama izlagača i posjetitelja, koje su više nego pozitivne, možemo i moramo biti zadovoljni kako ponudom izlagača tako i zabavnim i ugostiteljskim dijelom ponude.

Zahvaljujemo se svima koji su pomogli u organizaciji Sajma, našim suorganizatorima Lokalnoj akcijskoj grupi Šumanovci, svim izlagačima i posjetiteljima, institucijama, službama te sponzorima i medijima koji su pratili naš Sajam, te svima onima koji su pružili podršku na bilo koji način. Sajam je zamišljen kao mjesto susreta, druženja, razmjene iskustva, znanja i vještina, informiranja, promocije tradicijskih zanata i poticanja ekološke proizvodnje i zaštite tradicije našega kraja. Vjerujemo da smo kao organizatori u tome uspjeli te se nadamo ponovnom susretu iduće godine i još uspješnijem 6. Sajmu zlatne niti.

20150215_142311  20150215_145523 20150215_145637sajam