Trening radionica za obiteljski smještaj u Županji

Kao što smo i ranije najavili u organizaciji Turističke zajednice grada Županje, 09. studenog ( srijeda) 2016. u Velikoj gradskoj vijećnici (J. J. Strossmayera 1) u Županji s početkom u 10,00 sati održati će se edukacija – trening radionica za male iznajmljivače.

Program trening radionice za građane pružatelje ugostiteljskih usluga u domaćinstvu i obiteljskom poljoprivrednim gospodarstvu, kao i za sve one koji tek razmišljaju da postanu mali iznajmljivači obiteljskog smještaja održati će Nedo Pinezić, predsjednik Zajednice obiteljskog turizma Hrvatske gospodarske komore, koji je s ovom temom održao brojne edukacije po cijeloj Hrvatskoj.

Edukacija je besplatna za sve sudionike. Svi će sudionici dobiti kopiju prezentacije kao korisni podsjetnik – priručnik za pokretanje aktivnosti.

Nakon radionice predviđen je obilazak dva domaćinstva koja pružaju usluge smještaja, kako bi smo na terenu kroz praktični dio u razgovoru  sa domaćinima dobili dodatne savjete i u praksi provjerili teoretski dio trening radionice.

PROGRAM EDUKACIJE – ŽUPANJA, 09. studeni 2016.
10.00  Okupljanje sudionika
10.00 – 10.20 Uvodno
Mirko Bačić, direktor Turističke zajednice grada Županje
Davor Miličević, gradonačelnik Grada Županja
10.30 – 11.30  Trening radionica I. dio
Nedo Pinezić, predsjednik ZOT-a HGK
11.30 – 11.45   Pauza
11.45 – 12.45   Trening radionica II. dio
Nedo Pinezić, predsjednik ZOT-a HGK
12.45 – 13.00  Pauza
13.00 – 14.00 Pitanja – odgovori
…            Posjet i obilazak iznajmljivača – domaćinstva

Prijavu poslati mailom na: tz-zupanja@vk.t-com.hr, na fax. 832 711 ili poštom na adresu Turistička zajednica grada Županje, Veliki kraj 66, 32270 Županja, najkasnije do 7. studenog 2016.

Prijava na edukaciju Županja  hrvatska-puna-zivota