Seminar “ZA RAZVOJ RURALNIH KRAJEVA” – Obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam

Dvodnevni seminar “Za razvoj ruralnih krajeva” Obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam održati će se 09. i 10. ožujka 2017. godine u Vinkovcima, Vijećnica VSŽ, Glagoljaška 27.

Seminar je prvenstveno namijenjen potencijalnim i registriranim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima, turističkim seljačkim gospodarstvima i poduzetnicima u ruralnim područjima i ruralnom turizmu te svima onima koji rade na području ruralnog turizma.

Seminar je za sve sudionike besplatan, a polaznici će dobiti Uvjerenje o sudjelovanju na seminaru.

Poziv na seminar_VSŽ-2 Program-seminar_Za razvoj ruralnog turizmaVSŽ-1

Prijavni formular – seminar Za razvoj ruralnih krajeva_VSŽ-1Program-seminar_Za razvoj ruralnog turizmaVSŽ-1

Program-seminar_Za razvoj ruralnog turizmaVSŽ-1

Sve zainteresirane, ljubazno molimo da se prijave do srijede 08. ožujka 2017. godine Hrvatskoj udruzi za turizam i ruralni razvoj “KLUB ČLANOVA SELO” putem maila: info@klubselo.hr  ili fax 01/231 41 84.