Opća opasnost u Županji snimila spot za novu pjesmu

Opća Opasnost predstavila je svojoj vjernoj publici spot za pjesmu ‘Za svaku tvoju suzu’ . Pjesma se nalazi na njihovom albumu ‘Rocker… To sam ja’. Video je sniman na nekoliko lokacija u Županji, među kojima su Etno park kod Županje, Crkva župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja, Konjički centar “Županjski kas”, Željeznički kolodvor Županja te krčma ‘Kolodvor’.

“Cijeli spot zajedno s pjesmom je priča o jednoj ljudskoj sudbini. Htjeli smo ispričati to na način da se ovdje tako živjelo, jedno vrijeme i jedan prostor koji bi svakako trebao biti zabilježen i ispričan. Slavonija je to u nekim 30 godinama prošlog stoljeća… Priča spota i pjesme je da čovjek može krenuti ponovno, ispočetka… nosi poruku nade. Sve je to sastavni dio života” – rekao je Pero Galić. http://www.opca-opasnost.com/

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA