TZ grada Županje na Sajmu Privrede Brčko 2015.

14. Međunarodni sajam privrede “Brčko 2015″ održan je u organizaciji Privredne komore Brčko od 12. – 15. studenog u JP „Luka Brčko” na prostoru od 3.000 metara četvornih zatvorenog prostora. Sajam je održan pod pokroviteljstvom Vlade Brčko distrikta BiH, Vanjskotrgovinske komore BiH, i Ministarstva vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH.

20151112_102808

Na sajmu se predstavilo oko 270 izlagača iz Bosne i Hercegovine, Austrije, Slovenije, Srbije i Hrvatske. Turistička zajednica grada Županje u okviru svog izlagačkog prostora predstavila je turističku ponudu Vukovarsko-srijemske županije, kroz informativne letke, brošure i kataloge koji obuhvaćaju gastro ponudu naše Županije, kulturne i prirodne posebnosti i znamenitosti te manifestacije i događanja.

preuzmi Hrvatska LOGO_TZ sa šahovnicom