Snimanje dokumentarnog filma na “Cesti zlatne niti” u Gradištu i Štitaru

Višestruko nagrađivana njemačka novinarka Mirjana Momirović (ujedno i dobitnica Zlatne penkale HTZ-a) u pratnji producenta Andre Zschocke i kamermana Gerd Müllera, 8. svibnja 2015., snimala je u Gradištu u „Snašinim kućarima“ dokumantarac o izradi tradicijskih i etno frizura, te u Štitaru na imanju obitelji Dominković život i običaje te proljetne poslove na slavonskim poljima.

ARTE program je u vlasništvu njemačkih javnih televizijskih kuca ARD, ZDF i francuskih France Télévisions i Staat Radio France. Autorica već dugi niz godina snima visoko kvalitetne dugometražne dokumentarce o Hrvatskoj, koji se kroz dugi niz godina repriziraju na svim programskim javnim kanalima u Njemačkoj i Francuskoj, te preko satelita u cijeloj Europi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA