Šimunovo u dvorani Mladost u Županji

Nakon nekoliko koncerata u dvorani Lisinski u Zagrebu i u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku, Šima Jovanovac, ove godine svoj imenadan, sv. Šimuna, obilježava u Županji, i to

28. listopada, u dvorani Mladost, s početkom u 19:30. Koncert naziva „Naših 55 godina“ ujedno je i mali spomenar na Šiminih 55 godina karijere koja je uvelike vezana za županjski kraj.

Koncert se održava pod pokroviteljstvom Grada Županje i ulaz na koncert je besplatan, ali isključivo uz prethodnu rezervaciju ulaznica koje će biti dostupne na blagajni Stanobiroa u Županji, od ponedjeljka, 18.10. Podsjećamo, radno vrijeme Stanobiroa je svakog radnog dana od 7 do 14 h.

Također, koncert će se održati sukladno propisanim mjerama Stožera civilne zaštite i HZJZ-a. Ulaz je moguć isključivo uz predočenje EU digitalne Covid potvrde, potvrde o preboljenju Covid-19 unazad 6 mjeseci ili potvrde o negativnom brzom antigenskom testu ne starijem od 48 sati.