Program obilježavanja Dana Grada Županje

P R O G R A M

OBILJEŽAVANJA DANA GRADA ŽUPANJE I

BLAGDANA MUČENIŠTVA SV. IVANA KRSTITELJA

 18. kolovoza (petak) 2017. godine          14,00 sati- XII. MOTO SUSRETI-MOTO KLUB „ŽUPANJA“                              Gradsko izletište „Poloji“ 20,00 sati - ROCK KONCERT                              Gradsko izletište „Poloji“   19. kolovoza (subota) 2017. godine          09,00 sati - „DANI KRUHA- DANI ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE“                               UDRUGA „ ĐERAM“                                Trg kralja Tomislava 09,00 sati -  22. OPEN ŽUPANJA – TENISKI TURNIR Tenisko igralište XII. MOTO SUSRETI-MOTO KLUB „ŽUPANJA“ 20,00 sati – ROCK KONCERT                                Gradsko izletište „Poloji“  20. kolovoza (nedjelja) 2017. godine            09,00 sati - MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR MLADENA ĆATIĆA                                 Igralište NK „Županja 77“ 09,00 sati - NATJECANJE U GAĐANJU GLINENIH GOLUBOVA-                                KUP GRADA Lovačka kuća Županja 09,00 sati -  22. OPEN ŽUPANJA – TENISKI TURNIR Tenisko igralište 20,00 sati - KONCERT- „NAJBOLJI HRVATSKI TAMBURAŠI“                                Crkva na otvorenom kardinala Franje Kuharića  20.-22. kolovoza (nedjelja-ponedjeljak-utorak) 2017. godine           10,00-13,00 sati - SEMINAR TRADICIJSKIH GLAZBALA 16,00-20,00 sati    Dječji vrtić „Maslačak“  21. kolovoza (ponedjeljak) 2017. godine              20,00 sati- KONCERT ŽUPNOG DJEČJEG ZBORA „ISUSOVI BISERI“                                  Crkva na otvorenom kardinala Franje Kuharića  22. kolovoza (utorak) 2017. godine               20,00 sati- SAMOSTALNA IZLOŽBA ZVONIMIRA PERAKA                                   Klub-galerija „LUŽ' 08“  23. kolovoza (srijeda) 2017. godine                                 4.RIVER JAZZ FESTIVAL ŽUPANJA                                      IZLOŽBA „ BERTUCHOVO SLIKOVNO CARSTVO“-HRVATSKI ŠKOLSKI                                                       MUZEJ ZAGREB                                    Predvorje Gradske knjižnice Županja                                    MUZEJ VUČEDOLSKE KULTURE- RADIONICA                                    Gradska knjižnica Županja 21,30 sati - NASTUP QUARTETA „THE PROBLEMS“-ZAGREB Gradski park  24. kolovoza (četvrtak) 2017. godine               20,00 sati- KONCERT MARINE PLETIKOSE I GOSTIJU                                 - OTVORENJE IZLOŽBE: „POVIJEST I BLAGO ŽUPE MUČENŠTVA                                   SVETOG IVANA KRSTITELJA“                                   Pastoralno-kulturno središte bl. Alojzija Stepinca
  1.   RIVER JAZZ FESTIVAL ŽUPANJA
              20,30 sati - GORAN JURIĆ TRIO-OSIJEK                                    DARKO JURKOVIĆ CHARLIE TRIO-RIJEKA                                    Gradski park  25. kolovoza (petak) 2017. godine                20,00 sati- PREDSTAVA „IVAN KRSTITELJ I NJEGOVI PRIJATELJI“- DRAMSKA                                    SKUPINA IVAN PAVAO II.                                    Pastoralno-kulturno središte bl. Alojzija Stepinca
  1. RIVER JAZZ FESTIVAL ŽUPANJA
               20,30 sati  NO JAZZ-OSIJEK                                   BRUNO MIČETIĆ SEXTET- RIJEKA                                   Gradski park  26. kolovoza (subota) 2017. godine                20,00 sati - KONCERT NA ORGULJAMA IZ CIKLUSA HEFERER                                    Crkva Župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja                20,00 sati - DAMJAN GRBAC –VIDEO PROJEKCIJA NOVOG ALBUMA                                     „JAZZ TIME RIJEKA“- PREZENTACIJA RIJEČKOG FESTIVALA                                     DJ UMBO-OSIJEK-JAZZ-FUNK LOUNGE                                     Cafe bar „Park“            26.-28. kolovoza (subota-nedjelja-ponedjeljak) 2017. godine             09,00-12,00 sati-  LJETNI ORATORIJ- MOLITVENO-ZABAVNI PROGRAM ZA DJECU             16,00-19,00 sati   Crkva na otvorenom kardinala Franje Kuharića   27. kolovoza (nedjelja) 2017. godine            09,00 sati - MEMORIJAL  JOSIPA-ČIKA JOSE LONČAREVIĆA                                Rijeka Sava 09,30 sati - „OJ DORATI“- MEMORIJAL IVANA BALENTOVIĆA-MAŠINOG                                Gradski hipodrom   20,00 sati - KONCERT GLAZBENOG SASTAVA „EMANUEL“ - VELIKA GORICA Crkva na otvorenom kardinala Franje Kuharića  28. kolovoza (ponedjeljak) 2017. godine           10,00 sati - POLAGANJE VIJENACA Gradsko groblje i Spomen obilježje poginulim braniteljima           11,00 sati - SVEČANA SJEDNICA GRADSKOG VIJEĆA Dvorana „Mladost“            19,30 sati - IZLOŽBA FOTOGRAFIJA JOSIPA NIKOLIĆA-ŠKLJOCA „KAP PO KAP“                                (OBLIK VODE)                                Gradska knjižnica Županja            21,00 sat  - KONCERT MIROSLAVA ŠKORE Trg kralja Tomislava                                VATROMET   29. kolovoza (utorak) 2017. godine                                SVETE MISE                                Crkva na otvorenom kardinala Franje Kuharića 2. rujna (subota) 2017. godine           10,30 sati - MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI FESTIVAL- 11. OPEN ŽUPANJA Restoran „Kristal“   02.-03. rujna (subota-nedjelja) 2017. godine            10,00 sati - U16- MEĐUNARODNI KOŠARKAŠKI TURNIR ZA KADETKINJE Sportska dvorana Gimnazije  9. rujna (subota) 2017. godine                               OBILJEŽAVANJE HRVATSKOG OLIMPIJSKOG DANA   10. rujna (nedjelja) 2017. godine          20,00 sati - KONCERT KLAPE „SV. JURAJ“ HRVATSKE RATNE MORNARICE Pastoralno-kulturno središte bl. Alojzija Stepinca