Poziv izlagačima za sudjelovanje na «X. SAJMU ZLATNE NITI»

Poštovani,

«X. SAJAM ZLATNE NITI» održati će se od 20.02. – 23. 02. 2020. godine (četvrtak, petak, subota i nedjelja) pod šatorom na Trgu kralja Tomislava u Županji u vremenu od 09.00 do 18.00 sati, te u nedjelju od 09.00 do 20.00 sati u okviru 53. Šokačkog sijela pod nazivom„Odavno smo graničari stari…“. Svečano otvorenje Sajma održati će se 20. veljače 2020. u 11.00 sati.

NAČIN PRIJAVE:  Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje na Sajmu, ljubazno molimo da izvršite svoju prijavu na priloženom obrascu prijavnice. Prijave se zaprimaju do popunjenja raspoloživih izlagačkih mjesta, a najkasnije do 15. veljače 2020. godine, poštom na adresu: Turistička zajednica grada Županje, Veliki kraj 66, 32270 Županja, na e-mail: tz-zupanja@vk.t-com.hr ili fax. 032 832 711.

Svi izlagači na spomenutom Sajmu moći će kupiti povlaštenu parkirnu kartu u iznosu od 20,00 kn (PDV uključen) s kojom će svoja vozila moći parkirati neograničeno (cijeli dan) sve dane trajanja Sajma, na parkiralištima na području grada Županje.

Povlaštenu kartu mogu kupiti na blagajni Stanobiro d.o.o. Županja, Trg Republike 7, radnim danom od 7.00 do 14.00 sati i subotom od 7.00 do 12.00 sati.

Ove godine svi izlagači su oslobođeni plaćanja kotizacije.

Molimo da pročitate Opće uvjete za izlaganje, te da vodite računa o obvezi ishodovanja potrebnih dozvola/rješenja sukladno pojedinoj djelatnosti, zbog provođenja relevantnih propisa o sigurnosti hrane, kao i poštivanja svih drugih zakonskih odredbi vezanih uz Vašu djelatnost.

Za sve dodatne informacije i pojašnjenja stojimo Vam na raspolaganju:
Turistička zajednica – Marica Miličić, tel. 032 / 832 711; mob. 099/2291 041;

email: tz-zupanja@vk.t-com.hr

Očekujući Vašu prijavu, srdačno Vas pozdravljamo !

Turistička zajednica grada Županje

                                                                           direktor Ureda                                                                              Mirko Bačić, dipl.oec.