Lijepa naša Sava – Savski sajam u Županji

U okviru proslave Dana grada Županje, u petak, 28. kolovoza s početkom u 16,00 sati na Savskoj šetnici održati će se zanimljiv kulturno-zabavni program pod nazivom “Lijepa naša Sava” – Savski sajam u Županji.

Program:
16,00 sati
Savski sajam na šetnici – Prodaja i predstavljanje asortimana proizvoda izlagača
Prikaza života na rijeci Savi uz stare ribarske alata
Kuhanje fiš paprikaša, priprema listarića tzv. „poderanih gaća“
od 17,00 sati
Edukativne laboratorijske radionice, likovne radionice i eko-kviz u organizaciji Hrvatskih voda
Podjela fiš paprikaša, roštilja i pečene ribe te bezalkoholnih napitaka Coca-Cole HBC Hrvatska posjetiteljima
od 20,30 sati
Prigodni zabavni program uz nastup grupe „TBF“
Vatromet

379641_473954656029540_1605577943_n

7964_473954712696201_578738587_n

 

 

 

 

 

 

O projektu

Projekt “Lijepa naša Sava” već osam godina podsjeća na važnost zaštite voda i održivo upravljanje potencijalima koje pruža rijeka Sava.

Promicanje važnosti očuvanja okoliša savskoga kraja i njegove biološke raznolikosti, poticanje kontinentalnog ekoturizma i uvođenje inovacija te predstavljanje velikog bogatstva i raznolikosti životnih aktivnosti uz Savu u prošlosti neki su od ciljeva ovog projekta.

Ovaj projekt partnerski su pokrenuli Ministarstvo regionalnog razvoja, šumarstva i vodnoga gospodarstva, Međunarodna komisija za sliv rijeke Save i Coca-Cola HBC Hrvatska, zajedno s partnerima na državnoj i lokalnoj razini.

Turistička zajednica grada Županje i Grad Županja uključili su se od samog početka u ovaj projekt održavanjem Savskog sajma na gradskoj šetnici pod pokroviteljstvom Coca-Cole HBC Hrvatska.

35